Devam Eden Projeler
ARAÇ FİLOSU YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR
Belediyemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe edilen 1 adet çöp kamyonu, 1 adet su tankeri, Büyükşehirden hibe edilen 1 adet arazös, Belediyemizce satın alınan 1 adet damperli kamyon, 1 adet platformlu araç ve 1 adet binek ototmobil ile araç filomuz yenilenmeye başlanmıştır.
BUHARKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
•Yatırımcılarımızın büyük ilgi duyduğu Buharkent Organize Sanayi Bölgesi;    İlçenin; Büyük ve gelişmiş sanayi tesislerini içinde barındıran Denizli İline 30 km mesafede olması, Devlet Karayolu güzergâhı üzerinde bulunması, karayolu ve demiryolu ulaşım imkanlarının oluşu, yetişmiş iş gücü imkanlarının fazla olması, diğer OSB’lere göre yatırım maliyetlerinin –özellikle arsa bedeli- oldukça düşük olması yatırımı cazip kılan unsurlar olarak yatırımcılarımıza büyük avantajlar sağlaması noktasında oldukça isabetli olacaktır.
GELENBE MAHALLESİ MESİRE ALANI
•Gelenbe Mahallesindeki Orman arazisi içerisinde bulunan yaklaşık 19 dönümlük arazi mesire alanı olarak planlanmış olup, Orman müdürlüğü ile birlikte gerekli çalışmalara başlanmıştır.
SOĞUK HAVA DEPOSU
Güney Ege Kalkınma Ajansının 2015 yılı Alternatif Turizm, Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi ve Yenilenebilir Enerji Destek Programlarından yararlanmak amacıyla; Belediyemizce Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi programı kapsamında hazırlanan ve içerisinde şoklama ünitesinin de bulunacağı "soğuk hava deposu" projemiz GEKA Yönetim Kurulunca kabul edilmiş ve taraflarca 10.09.2015 tarihinde sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmesi gereği 600.000 TL'si GEKA destekli olacak proje;  kamulaştıma ve projelendirme çalışmalarına müteakip 2 yıl içerisinde tamamlanacaktır.
SAVCILLI MAHALLESİ KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME
Savcıllı Mahallemizin ana caddelerinin parke taşı döşemesi tamamlanmış, sokakların parke taşı döşemesinin de büyük kısmı bitirilmiş olup kalan kısımların döşeme işi devam etmektedir.
ÜCRETSİZ İNTERNET
Ücretsiz İnternet uygulaması ilk etabı; Atatürk Caddesi ve Kent Meydanında olmak üzere Halkımızın hizmetine sunulmuştur.