Devam Eden Projeler
ÇAĞLAYAN DERESİ VE İLÇEMİZ SINIRLARINDA YER ALAN DERELERİN ISLAH ÇALIŞMASI
Çağlayan deresi ve İlçemiz sınırları içerisinde kalan derelerimizin ıslah çalışmaları hız kesmeden devam etmektedir.
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME ÇALIŞMALARI
Ortakcı,Meryemoğlu,Ericek,Feslek ve Gelenbe Mahalleleri Kilit Parke Taşı döşeme çalışmaları hızla devam etmektedir.
ARAÇ FİLOSU YENİLENMEYE DEVAM EDİYOR
Belediyemize Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe edilen 1 adet çöp kamyonu, 1 adet su tankeri, Büyükşehirden hibe edilen 1 adet arazös, Belediyemizce satın alınan 1 adet damperli kamyon, 1 adet platformlu araç ve 1 adet binek otomobil,1 adet Cenaze Yıkama ve taşıma aracı,1 Adet Zabıta Hizmet Aracı,1 adet Sosyal Hizmet Aracı ile araç filomuz yenilenmeye devam etmektedir.
SOĞUK HAVA DEPOSU
Güney Ege Kalkınma Ajansının 2015 yılı Alternatif Turizm, Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi ve Yenilenebilir Enerji Destek Programlarından yararlanmak amacıyla; Belediyemizce Üretim ve Ticaret Altyapısının Geliştirilmesi programı kapsamında hazırlanan ve içerisinde şoklama ünitesinin de bulunacağı "soğuk hava deposu" projemiz GEKA Yönetim Kurulunca kabul edilmiş ve taraflarca 10.09.2015 tarihinde sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmesi gereği 600.000 TL'si GEKA destekli olacak proje;  kamulaştıma ve projelendirme çalışmalarına müteakip 2 yıl içerisinde tamamlanacaktır.
ÜCRETSİZ İNTERNET
Ücretsiz İnternet uygulaması ilk etabı; Atatürk Caddesi ve Kent Meydanında olmak üzere Halkımızın hizmetine sunulmuştur.