Haberler
BUHARKENT'TE İKİBİN KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ
Seval Kablo sponsorluğunda Belediyemizce İlçe meydanımızda 2Bin kişilik iftar yemeği verildi.İftar Yemeğine Akparti il Başkanı Sayın Ömer ÖZMEN  Aydın Akparti teşkilat yönetimi ile birlikte katıldı.
YETİMLERE İFTAR YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Belediyemiz tarafından Yetim çocuklarımıza ve ailelerine Belediyemiz Yüzme havuzu tesislerinde iftar yemeği programı düzenlendi.İftar Yemeğinin ardından İlçe Kaymakamı Sn.M.Deniz ARABACI ve Belediye Başkanımız Sn. Mehmet EROL Çocuklarımıza Bayram alışverişi için hediye çeki ve uçurtma hediye etti.Katılımları İçin Çocuklarımıza ve ailelerimize Teşekkürlerimizi Sunarız.
HALK VE GÜVENLİK TOPLANTISI
Belediyemizin Nikah Salonunda Halkımızla karşılıklı diyalog,soru-cevap halinde Belediye Başkanımız,İlçe Kaymakamımız İlçe Emniyet Amirimiz ve İlçe Jandarma Komutanımızın'da katılımlarıyla birlikte verimli bir halk ve güvenlik toplantısı gerçekleştirildi.
GELENEKSEL DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN 14.'SÜ DÜZENLENDİ.
Belediye olarak düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz doğa yürüyüşümüzün 14'sü yapıldı.Yürüyüşümüz Gencellidereden başlayıp Buharkent Belediyesi Mesire alanında sona erdi.Belediye Başkanımız Sayın Mehmet EROL,yürüyüşe katılan annelere karanfil verip Anneler Gününü kutladı.Doğa Yürüyüşümüze katılan vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.
ENGELLİLERE MALZEME YARDIMI YAPILDI
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet EROL,İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Deniz ARABACI ile beraber Halk Eğitim Kursiyerlerinin kahvaltı programına katıldı.Programın ardından Engellilerle El Ele Kültür Sanat Evine ziyaret edip,Belediye olarak Engellilerimize destek için alınan malzemelerin takdimi yaptılar.
GELENEKSEL KUKLA KUMPANYASI
Buharkent Belediye Başkanlığı olarak;  kültürel değerlerimize sahip çıkmak, gelecek nesillere kültür ve sanat zenginliklerimizi doğru biçimde anlatmak için  çalışmalar yürütmekteyiz.
GELENEKSEL DOĞA YÜRÜYÜŞÜNÜN 13.'SÜ DÜZENLENDİ.
Geleneksel Doğa Yürüyüşümüz Gündoğan Mahallemizden başlayıp,19 dönüm alana Sahip olan Gelenbe Mesire alanımızda sona eren yürüyüşümüzden kareler