Bitmiş Projeler
YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU KOMPLEKSİ HİZMETE SUNULDU
Yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı yapım işi;  KDV hariç 648.500,00 TL'ye ihale edilmiş olup,  2016 yılında inşaatı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.
ÇİMLENEN VE YENİLENEN STADYUM
Aydın İli ilçeleri içerisinde sahası toprak tek ilçe olan ve yıllardır yapılamayan Buharkent Futbol sahası Spor Toto Teşkilatının ve Milletvekillerimizin katkıları ile sentetik çim yapılarak ve trübünü de yenilenerek 19 Ekim 2015 tarihinde Aydın Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ ve Milletvekillerimizin teşrifleri ile açılışı yapılarak gençlerimizin ve spor klüplerimizin hizmetine sunulmuştur.
AĞAÇLANDIRMA PROJESİ
•Nazilli Orman İşletme Müdürlüğü ve Belediyemizce ortak yürütülen GELİR GETİRİCİ AĞAÇLANDIRMA PROJESİ kapsamında Ericek, Gelenbe ve Gündoğan Mahallelerine 2015 yılı ağaçlandırma projesi kapsamında 18.000 ceviz fidanı, 14.000 kestane fidanı olmak üzere toplam 32.000 adet fidan dağıtımı gerçekleştirilmiştir.Yine 2016 yılı ağaçlandırma projesi kapsamında 15 Mart 2016 günü 5.000 adet badem, 2.000 adet hünnap ve 1.500 adet dut fidanı halkımıza dağıtılmıştır.
SPOR TESİSLERİ
Ödeneği Spor Toto teşkilatından çıkartılan ve Haziran 2015 ayında yapımına başlanılan Halı saha, akrilik zemine sahip aynı zamanda tenis korto olarak kullanılabilecek şekilde dizayn edilen basket ve volaybol sahasındao oluşan spor tesisleri Ağustos 2015 ayı sonunda tamamlanmış ve 3 Eylül 2015 İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümünde açılışı yapılarak halkımızın ve gençlerimizin hizmetine sunulmuştur.
ORTAKÇI,SAVCILLI ve KIZILDERE MAHALLELERİMİZDE HALI SAHA YAPIMI
Ortakçı, Kızıldere ve Savcıllı  mahallelerindeki halı sahalarımız  tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.
ÜSTGEÇİT
Üstgeçit Yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.
SETTE SOKAK KİLİT PARKE TAŞI DÖEŞEME
Sette Sokak Kilit Parke Taşı Döşeme işi tamamlanmıştır.
KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME
Menderes Caddesi ve Çubukdağ Yapı Kooperatifi yolu Kilit parke döşemesi tamamlanmıştır.