Bitmiş Projeler
GELENBE MESİRE YERİ
Gelenbe Mahallesindeki Orman arazisi içerisinde bulunan yaklaşık 19 dönümlük arazi mesire alanı olarak planlanmış olup, Orman Müdürlüğü ile birlikte gerekli çalışmalara 2016 yılında başlanmış olup,tüm çalışmları 2017 Temmuz Ayında tamamlanarak hizmete sunulmuştur. 
BUNGALOV SATIŞ STANDLARI
BUNGALOV SATIŞ STANDLARIMIZ BİTMİŞ OLUP EN KISA ZAMANDA HİZMETE SUNULACAKTIR.
ENGELLİLERİMİZE KÜLTÜR VE SANAT EVİ
Engellierimiz için başlattığımız proje kapsamında Kültür ve Sanat Evi sonuca ulaşmıştır.Hayırlı uğurlu olmasını dileriz.
HALK KÜTÜPHANESİ
Halk Kütüphanesi projemiz tamamlanmıştır.Vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dileriz.
SAVCILLI MAHALLESİ KİLİT PARKE TAŞI DÖŞEME
Savcıllı Mahallemizin ana caddelerinin ve sokaklarının parke taşı döşemeleri tamamlanmış olup vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını dileriz.
YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU KOMPLEKSİ HİZMETE SUNULDU
Yarı olimpik yüzme havuzu inşaatı yapım işi;  KDV hariç 648.500,00 TL'ye ihale edilmiş olup,  2016 yılında inşaatı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.
ÇİMLENEN VE YENİLENEN STADYUM
Aydın İli ilçeleri içerisinde sahası toprak tek ilçe olan ve yıllardır yapılamayan Buharkent Futbol sahası Spor Toto Teşkilatının ve Milletvekillerimizin katkıları ile sentetik çim yapılarak ve trübünü de yenilenerek 19 Ekim 2015 tarihinde Aydın Valimiz Sayın Erol AYYILDIZ ve Milletvekillerimizin teşrifleri ile açılışı yapılarak gençlerimizin ve spor klüplerimizin hizmetine sunulmuştur.
AĞAÇLANDIRMA PROJESİ
•Nazilli Orman İşletme Müdürlüğü ve Belediyemizce ortak yürütülen GELİR GETİRİCİ AĞAÇLANDIRMA PROJESİ kapsamında Ericek, Gelenbe ve Gündoğan Mahallelerine 2015 yılı ağaçlandırma projesi kapsamında 18.000 ceviz fidanı, 14.000 kestane fidanı olmak üzere toplam 32.000 adet fidan dağıtımı gerçekleştirilmiştir.Yine 2016 yılı ağaçlandırma projesi kapsamında 15 Mart 2016 günü 5.000 adet badem, 2.000 adet hünnap ve 1.500 adet dut fidanı halkımıza dağıtılmıştır.
SPOR TESİSLERİ
Ödeneği Spor Toto teşkilatından çıkartılan ve Haziran 2015 ayında yapımına başlanılan Halı saha, akrilik zemine sahip aynı zamanda tenis korto olarak kullanılabilecek şekilde dizayn edilen basket ve volaybol sahasındao oluşan spor tesisleri Ağustos 2015 ayı sonunda tamamlanmış ve 3 Eylül 2015 İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümünde açılışı yapılarak halkımızın ve gençlerimizin hizmetine sunulmuştur.
15 TEMMUZ MİLLET BAHÇESİ
Şadiyen çayı kenarındaki yaklaşık 30 dönüm arazinin vatandaşlarımızın dinlenebilecekleri, boş zamanlarını değerlendirebilecekleri Rekreasyon alanı olarak planlanmış ve 2019 ağustos ta 15 Temmuz Millet Bahçesi olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur.  
ORTAKÇI,SAVCILLI ve KIZILDERE MAHALLELERİMİZDE HALI SAHA YAPIMI
Ortakçı, Kızıldere ve Savcıllı  mahallelerindeki halı sahalarımız  tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.
ÜSTGEÇİT
Üstgeçit Yapımı tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulmuştur.